לקוחות ממליצים

אהובה מורה מקצועית, קשובה, מיד זיהתה חולשות וחוזקות והקפיצה את ביתנו. ממליצים בחום.

נעמי לאופר

פגשתי אשה מומחית בתחומה, יודעת לדייק ולכוון בהתאמה אישית וביחס אישי לכל ילד וילדה את התמיכה הנכונה ומכאן להוביל לבשלות , לבטחון ולהעצמה של כל ילד.את רגישה מלאת אהבה ואכפתיות וכל מי שפוגש אותך מרוויח כפליים גם ההורה וגם הילד.

רלי וורן

אהובה מורה מדהימה ממליצה בחום לכל הורה שמרגיש שילד מתקשה בלימודים.
שני בנים שלי שלי השתפרו בצורה מפתיעה בלימודים תוך כמה חודשים על ידי כלים שמותאמים לו באופן אישי. מדובר על כיתות ו׳ ויא

ורה פיסקוש

הבן שלי למד שפה אצל אהובה גם לבד וגם בקבוצה. הוא אהב לבוא אליה ונהנה מהשיעורים שלה. היא נותנת לילדים הרבה חום ועוזרת להם לבנות ביטחון עצמי. היא לימדה אותו כל מיני אסטרטגיות שעזרו לו בהבנת הטקסט וביכולת לענות על שאלות. יכולת הקריאה וההבעה בכתב  שלו השתפרו והוא התקדם אצלה מאוד.

טלי ששון

ממליצה מאוד על אהובה מורה להוראה מתקנת. הבן שלי הגיע אליה לקראת סוף כיתה א׳ ועכשיו הוא עלה לכיתה ב׳ לאחר שהצליח בעזרתה להדביק  את החומר בשפה. בעזרת תמיכה והכוונה נכונה שלה, חזר הביטחון של הבן שלי בקריאה.

איה חי בכור

ממליצה בחום🔥אחרי 3 חודשים אצל אהובה , חל שיפור אדיר! אתמול היינו באסיפת הורים והמורה אמרה כמה השתפר בקריאה והבנת הטקסט. תודה אהובה!!אלופה.

רועי ושירן רדלמן

אווו לא האמנתי שמישהי תצליח לרצות אותי בתחום החינוך כמו שאהובה עשתה . פשוט פלאים . כמה סבלנות כמה אהבה . מאוד קשה לרצות  אותי ואהובה הצלחת ביייג טיייים מגיע לך שאפו ענק. הצלחת להושיב את הבת שלי עם טוסיק על הכיסא אין עליך!!  תודה שנכנסת לחיינו.

מארין מיילי

ממליצה מאוד על אהובה שבבו  הבת שלי התקדמה מאוד בזכותה .
מילדה שלא מזהה את האותיות ולא מצליחה לקרוא אחרי 4 חודשים סהכ ,יודעת לקרוא ולהבין את מה שקוראת.והכל בזכות אהובה! מומלצת בחום! 

כרמית מוכתר

אהובה מורה מדהימה בעלת סבלנות ואמפתיה לכל ילד וילד. הייתי אצלה בקורס הכנה לכיתה א׳ עם בני ומאוד התרשמתי מדרך הלימוד החווייתית שלה, מהיחס האישי לכל ילד בקבוצה ומרמת המשימות שהתאימה לכל ילד וילד על פי רמתו שלו. אני גננת במשרד החינוך וגם אמא לילד שעלה השנה לכיתה א׳ ואני חושבת שאהובה היא מורה שלא מוצאים כל יום. היא מקצועית מאוד ומקדמת את הילדים עד כדי כך שהם יוצאים ממנה קוראים וכותבים.

שרית יצקוב

אהובה מורה מופלאה, מקצועית, עם אוקינוס של סבלנות ולב ענק. לימדה את הבן שלי עם העלייה לכתה א' ולאט לאט, עם הרבה התמדה ורצון, החלו השיפור וההתקדמות עד להשלמת הפערים שנוצרו עקב שנת הקורונה.
ממליצה בחום!!!! 

אורית פרי

מורה בחסד עליון ממליצה בחום אין ולא תהייה כמוה נותנת את הנשמה והלב וכמובן הידע 

אתי משעל

אהובה אישה מקסימה בעלת גישה נהדרת לילדים, שמתאימה את הלמידה באופן אישי לכל ילד/ה.

הבת שלי רכשה את הקריאה בעזרתה ותמיכתה האדיבה של אהובה בהכנה לכיתה א'.

ממליצה בחום!

ליאור טאבק אבישר

אהובה קשובה , מעלה  בטחון ,מזהה חוזקות ומקדמת את ביתי .  ממליצה בחום

מירב כהנא

‏ אהובה מורה מקצועית, עם הרבה ידע וניסיון.

היא התחילה ללמד את בני בתקופה האחרונה, וחיזקה אותו בקריאה, כתיבה ובהבנת הנקרא, ותוך זמן קצר ראינו את ההתקדמות והשינוי.

ממליצה מאוד.   

דורין דוידוביץ‏ ‏‏

מורה ואישיות עם לב ענק מהממת!!!

קדמה את הבן שלי ונתנה לו ביטחון משמעותי 

אוהבים ומעריכים מלא 

ממליצה באהבה ענקית.

הצהרון של אלינור

אהובה היקרה,

תודה לך שהצלחת להביא את ילדי להשגים גבוהים בזכותך! את מדהימה בגישה והמקצועיות שלך, את אדם מדהים ומורה לחיים!!!  עידית קהלני

לפני כחודשיים הגענו לאהובה בשביל הבן שלי שבכיתה ד' בעקבות קושי בהבנת הנקרא שהלך והתגבר עוד יותר עקב מצב הקורונה שלימדו באמצעות הזום. 

וכבר עכשיו אני ,הבן שלי והמחנכת של בני מרגישים את השינוי האדיר שחל עליו. ממליצה בחום , אהובה מורה מקצועית , מסורה ומעניקה המון ביטחון עצמי לילד כפי שהוא צריך 💗

נופר הייקושלר אדם

אהובה מורה מדהימה

מלמדת את שלושת ילדיי!!

מורה מקצועית ומסורה ביותר למקצועה

יש לה יכולת השפעה על הילדים בכך שהיא רותמת אותם אליה בחן ובאהבה ויחד עם זאת מקנה להם כלים ללמידה ולהתמודדות. ממליצה בחום!!!   

הילה גבריאל